Poszukiwacze
skarbów

Lepiej zostańcie w domu!

Sprawdźcie nasze propozycje

Poszukiwacze Skarbów

Jesteście spragnieni ekscytujących doznań, więc wybieracie się do kina? Seans filmowy to sala pełna obcych ludzi i zero intymności.
Lepiej zostańcie w domu i zamieńcie się na jedną noc w poszukiwaczy skarbów!

Potrzebujesz:

 1. Gorset (proponujemy Emperitę)
 2. Świeczki
 3. Ulubiony drink
 4. Kartka papieru, długopis i koperty

Polecamy:

Gorset Emperita

kup teraz
Lady

Krok po kroku...

 1. Narysuj mapkę Waszego mieszkania i oznacz na niej kilka punktów z zadaniami do wykonania oraz metę, na której ukryjesz skarb (siebie).
 2. Razem z drugim śniadaniem, włóż do jego torby kopertę z kartą walentynkową i minimapką mieszkania.
 3. Stwórz zadania, które Twój mężczyzna będzie musiał wykonać. Umieść je w kopertach i rozmieść w odpowiednich miejscach mieszkania. Każde z zadań powinno stopniowo podgrzewać atmosferę między Wami. Możesz wykorzystać poniższe pomysły lub stworzyć własne.
  A. „Zdejmij koszulę i buty, napij się przygotowanego drinka i zrelaksuj przez chwilę. Pomyśl o naszej ostatniej wspólnej nocy, o tym, co najbardziej Ci się w niej podobało”.
  B. „Włącz naszą ulubioną muzykę i zapal świece. Zobacz, co czeka w pierwszej szufladzie”. Może to być na przykład żel do masażu lub kajdanki.
  C. „Wyobraź sobie, że spełnię dzisiaj wszystkie Twoje życzenia. O czym najbardziej teraz marzysz? Wybierz dla mnie jedno z poniższych zadań i idź na metę po swój skarb”. Zadaniami może być np. masaż, zmysłowy taniec lub szybka sesja zdjęciowa.
 4. Powitaj swojego mężczyznę ubrana w gorset i dużą ilość biżuterii. Pogratuluj odnalezienia skarbu i od razu przejdź do wykonania zadania, które dla Ciebie wybrał. A później... odkrywajcie siebie nawzajem.

Chcesz więcej?

Pragniesz spędzić ten
wieczór w inny sposób?

zobacz nasze pozostałe scenariusze!

sprawdź
Lady

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszej witryny wykorzystujemy pliki cookies.

WIĘCEJ INFORMACJI